Umělý kámen Corian, Staron, HI-MACS

Umělý kámen v kuchyni

Hledáte kuchyňské linky, pracovní desky, vybavení koupelen, laboratoří, ordinací či stravovacích provozů z odolného, hygienického a bezúdržbového, přitom však elegantního, moderního a originálního materiálu? Ideální volbou je tzv. umělý kámen do interiérů, který vypadá jako luxusní přírodní kámen a navíc má skvělé užitné vlastnosti.

Umělý kámen je vyráběn z kombinace přírodních minerálů a akrylátové pryskyřice. Je to pevná, homogenní a masivní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou. Umělý kámen se snadno opracovává a tvaruje. Dá se řezat, frézovat a tvarovat při vysokých teplotách. Díky vyspělé technologii lepení a následného broušení lze při zpracování tohoto materiálu docílit bezespárového spojování, takže i velké plochy vypadají, jako by byly vyrobeny z jednoho kusu. Díky tomu se nemají kde držet nečistoty, což značně přispívá k jeho snadné údržbě. To vše při zachování mimořádné tvrdosti a stálosti.

Snadná údržba a hygiena

Vynikající praktickou vlastností umělého kamene je snadná údržba. Běžné nečistoty většinou stačí smýt vodou. Případné škrábance a vrypy lze snadno přebrousit a linka je zase jako nová.

Umělý kámen značky Corian, Staron či HI-MACS se využívá v celé řadě oblastí. Používá se kromě domácností také např. v bankách, obchodech, restauracích a hotelech. Díky neporéznosti, snadnému čištění a bezespárovým spojům je ideální pro pracoviště se zvýšenými požadavky na hygienu, jako jsou nemocnice, laboratoře a zubní ordinace.

Výrobci umělého kamene

Dodáváme umělý kámen z těchto druhů materiálu:

Corian Staron HI-MACS
Corian Staron HI-MACS

Oblasti použití

  • Banky, kanceláře – přepážky, peněžní pulty, stoly, odkládací plochy, sanitární vybavení
  • Obchody, služby – prodejní pulty, stoly a stolky, regály
  • Restaurace, hotely – barové pulty, recepce, obložení stěn, schodiště, koupelny, toalety
  • Domácnost – kuchyňské linky, koupelnový nábytek, dřezy, umyvadla, parapety
  • Zdravotnictví – ordinace, laboratoře, čekárny, nemocniční pokoje, sanitární místnosti
  • Zakázkový nábytek – klasický i designový, originální tvary, kombinace s dalšími materiály (dřevo, kámen, kov, sklo)

Umělý kámen

Kontakt

tel / fax  547 231 065
info@drevomonta.cz

Umělý kámen
Corian, Staron, HI-MACS