Sanitární příčky, WC kabiny, šatní skříňky

sanitární kabiny

Montované sanitární kabiny, vyznačující se vysokou vlastní stabilitou, umožňují tvorbu estetických dělících stěn šetřících místo. Jsou vhodné do vlhkého prostředí jako WC kabinky, sprchové kouty, léčebné místnosti, šatny a další sanitární dělící příčky. Vyrábí se z FUNDERMAX desek s povrchem z laminátu nebo z kompaktních desek, které odolávají poškrábání, nalomení i proražení a ve spojení s nosnou kovovou konstrukcí tvoří stabilní celek vysoké kvality.

sanitární kabiny

Další přednosti vycházejí z vynikajících vlastností laminátu - lehká čistitelnost, hygienicky těsná povrchová úprava, dlouhá životnost a vysoká odolnost vůči chemikáliím. Na materiálu nemohou přežívat mikroorganismy (viry, roztoči) a tyto prostory opouštějí. Hygiena je tedy většinou rozhodujícím argumentem pro použití sanitárních kabin FUNDERMAX.

Montované sanitární kabiny, dělící stěny a příčky nacházejí uplatnění u zákazníků, kteří dbají na komfort a čistotu. Používají se v sanitárních zařízeních veřejnosprávních budov, sportovišť, bazénů, škol, nemocnic, restaurací, letišť, průmyslových závodů, čerpacích stanic, motorestů, kempů, dálničních odpočívadel a podobně. Šatní skříňky z kompaktních desek HPL jsou odolné proti vlhkosti a tvoří vybavení bazénů, koupališť, wellness a aquaparků.

Provedení

sanitární kabiny

Sanitární dělící příčky vyrábíme na míru dle přání zákazníka z těchto druhů materiálu FUNDERMAX:

Cena

Na základě Vaší poptávky provedeme podrobnou kalkulaci a vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Sanitární příčky, WC kabiny, šatní skříňky

Kontakt

tel / fax  547 231 065
info@drevomonta.cz