Plošný materiál – FUNDERMAX

dekory FUNDERMAX desky jsou plošně lisované desky z přírodních vláken s dekorativními lamináty vyrobenými z melaminu nebo z tvrzených syntetických pryskyřic podle normy EN 438 (označení HPL). Vyrábějí se v široké nabídce dekorů, v různých velikostech a tloušťkách, s rozdílným složením a úpravou povrchu a hran. Nacházejí široké uplatnění při výrobě nábytku, vybavování interiérů a pro svou odolnost a mimořádné hygienické vlastnosti jsou ideální pro použití v kancelářích, lékárnách, nemocnicích, chemických, medicínských a jiných laboratořích, obchodech, potravinářském průmyslu a dalších provozech s nároky na hygienu a snadnou údržbu.

Provedení

Dodáváme tři základní druhy interiérových desek FUNDERMAX:

Laminodesky

laminodesky

Dřevotřískové desky oboustranně pokryté vrstvou melaminové pryskyřice. Jsou vhodné pro všechny druhy skříňového nábytku.

Umakarty (HPL)

umakarty

Nabízíme desítky různých dekorů od jednobarevných, přes klasické i avantgardní strukturální kombinace, až po imitaci dřeva. Umakarty dodáváme buďto samostatně v deskách (standard, postforming), nebo nalisované na dřevotřískové desky jako "kombidesky".

Kompaktní desky

kompaktní desky

Jsou vysokotlakové lamináty s povrchově zalisovanou melaminovou fólií (HPL). Jsou odolné proti mechanickému poškození, mrazu, žáru, mokru i vodní páře a neoxidují. Mají vynikající užitné vlastnosti jako hygienický a snadno udržovatelný nepropustný povrch, dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči chemikáliím.

Použití

FUNDERMAX desky jsou základem pro výrobu řady interiérových i exteriérových prvků, bez nichž se neobejde prakticky žádná stavba či domácnost. Můžete si vybrat z následujících prvků FUNDERMAX:

FUNDERMAX desky Vám dodáme buď jako pláty pro další zpracování (laminodesky, umakarty), nebo jako výrobky.

Plošný materiál FUNDERMAX

Další odkazy

Vedoucí prodeje

Marie Musilová
tel   547 234 103
       730 516 860
fax  547 231 065
musilova@drevomonta.cz