Plošný materiál – FUNDERMAX

dekory FUNDERMAX desky jsou plošně lisované desky z přírodních vláken s dekorativními lamináty vyrobenými z melaminu nebo z tvrzených syntetických pryskyřic podle normy EN 438 (označení HPL). Vyrábějí se v široké nabídce dekorů, v různých velikostech a tloušťkách, s rozdílným složením a úpravou povrchu a hran. Nacházejí široké uplatnění při výrobě nábytku, vybavování interiérů a pro svou odolnost a mimořádné hygienické vlastnosti jsou ideální pro použití v kancelářích, lékárnách, nemocnicích, chemických, medicínských a jiných laboratořích, obchodech, potravinářském průmyslu a dalších provozech s nároky na hygienu a snadnou údržbu.

Provedení

Dodáváme tři základní druhy interiérových desek FUNDERMAX:

Laminodesky

laminodesky

Dřevotřískové desky oboustranně pokryté vrstvou melaminové pryskyřice. Jsou vhodné pro všechny druhy skříňového nábytku.

Umakarty (HPL)

umakarty

Nabízíme desítky různých dekorů od jednobarevných, přes klasické i avantgardní strukturální kombinace, až po imitaci dřeva. Umakarty dodáváme buďto samostatně v deskách (standard, postforming), nebo nalisované na dřevotřískové desky jako "kombidesky".

Kompaktní desky a kompaktní formovací díly

kompaktní desky

Jsou vysokotlakové lamináty s povrchově zalisovanou melaminovou fólií (HPL). Jsou odolné proti mechanickému poškození, mrazu, žáru, mokru i vodní páře a neoxidují. Mají vynikající užitné vlastnosti jako hygienický a snadno udržovatelný nepropustný povrch, dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči chemikáliím.

Použití

FUNDERMAX desky jsou základem pro výrobu řady interiérových i exteriérových prvků, bez nichž se neobejde prakticky žádná stavba či domácnost. Můžete si vybrat z následujících prvků FUNDERMAX:

FUNDERMAX desky Vám dodáme buď jako pláty pro další zpracování (laminodesky, umakarty), nebo jako výrobky (parapety, pracovní desky, čelní prvky). Jako novinku nabízíme nařezání a opracování kuchyňských pracovních desek a parapetů na míru podle Vaší potřeby.

Plošný materiál FUNDERMAX

Další odkazy

Vedoucí prodeje

Marie Musilová
tel   547 234 103
       730 516 860
fax  547 231 065
musilova@drevomonta.cz